Паперове шоу

Хочете здивувати ваших гостей - тоді вам обов'язково варто замовити срібне шоу-дискотеку від аніматорів Вінниці та Вінницькій області!
Нове неймовірне ефектне зачаровує срібне шоу, здатне підняти зі стільців навіть найпохмуріших гостей на святі! І зовсім неважливо, дитина це чи дорослий!
Під запальну музику всі гості заходу веселяться, кидаються паперовими пластівцями, беруть участь в смішних конкурсах з папером і, звичайно, танцюють в сніжно-паперовому вихорі! Шоу паперу приводить у захват не тільки дітей, а й дорослих, адже коли ще можна запустити паперовий феєрверк, викупатися в паперовому морі і з головою зануритися в паперовий замет? Тільки на паперовому шоу від Організації свят «Аладдін»! Особливість нашого Паперового шоу полягає в тому, що воно повністю інтерактивне, в його проведенні задіяні аніматори-артисти, які не тільки покажуть хороший видовищний виступ, але і будуть активно взаємодіяти з публікою. З перших хвилин все гості свята активно залучаються до програми, ніхто не сидить.
Якщо вам хочеться чогось новенького і незвичайного, якщо ви не боїтеся нестримних веселощів ваших дітей, то замовлення паперового шоу на свято - кращий вибір, який доставить бурю позитивних емоцій і незабутніх вражень!
В програмі:
срібні танці: всі будуть відриватися на повну котушку під сучасну запальну музику з блискучою срібною папером.
Срібне море: туди можна занурюватися і плавати в незліченну кількість фольги (зимовий варіант - срібні замети)
срібний дощ: підкидаючи високо до неба папір, слухаючи її шурхіт - створюється точне відчуття, що ви перебуваєте під дощем.
І багато іншого!
У ньому весело валяться, їм можна кидатися один в одного, а для танців і конкурсів він може використовуватися як додатковий реквізит. І хоча в інтернеті можна знайти поради про те, як організувати паперовий свято самим, даний паперове шоу, зроблене професіоналами, імітувати не вийде.
Ми використовуємо новітнє обладнання, що дозволяє отримати потужний потік паперових смужок, що створить гарний настрій і чарівну атмосферу! Вашим дітям неодмінно сподобається танцювати під паперовим снігопадом найважливіше на святі для всіх гостей - це емоції! Ми даруємо радість, позитив і море яскравих вражень всім нашим клієнтам.
Замовте паперовий шоу, в кафе, ресторан, садок, школу, додому!
Якщо хочете випробувати те ж саме - нічого думати - телефонуйте!

Замовити послугуЗамовити послугу